Kdy můžu do parku přijet?

Vjezd do parku bude umožněn již  v pátek 26. června 2020 v čase od 18.00 do 22.00 severní branou u zámku (viz. mapa).

V sobotu se pak brána pro historická auta otevírá v čase od 6:00 do 11:00. Pokud přijedete po tomto čase nebudete již zařazeni do odborné soutěže technické komise.

Pozor změna! V sobotu auta nově najíždějí branou u golfového areálu. Vyjíždějí severní branou u zámku (tradiční cesta)

SLEDUJTE MAPU ZDE


S jakým automobilem, motocyklem …či jiným dopravním prostředkem můžu přijet?

Jedinou podmínkou registrace na Veteranfestu je stáří dopravního prostředku min. 30 let. Tedy do roku výroby 1989. Protože letos slavíme 30 let od Sametové revoluce, budeme potěšeni, pokud naše pozvání přijmou i majitelé těchto poměrně ještě mladých vozů ve stylovém oblečení. A jak už bylo zvykem v předchozích ročnících – těšíme se nejen na auta, motorky, traktory… ale také na kola i jiné retro prostředky.


V jakých kategoriích se budou vozidla hodnotit?

Hodnotit se budou vozidla v následujících kategoriích:

  • auta do roku 1946 a starší
  • auta vyrobená v letech 1947 – 1971
  • auta vyrobená v letech 1972 – 1989
  • motorky
  • traktory a ostatní stroje
  • NOVINKA! závodní motocykly

Porotu tvoří 10 odborných komisařů, kteří budou hodnotit zejména ELEGANCI (například i sladění posádky vozidla s veteránem), ORIGINALITU, RENOVACI A OJEDINĚLOST


Mám se registrovat předem?

Registrace předem není třeba. Vše vyřešíme na místě při příjezdu do parku. Pokud chcete do Slavkova přijet vybaveni aktuálními informacemi, pak se zaregistrujte zde k odběru newsletteru.


Platím jako vystavovatel vstupné nebo registrační poplatek?

Kolem pokladny při severní bráně můžete projet bez placení vstupného. Vstup zdarma platí pro řidiče + 1 spolujezdce. Další členové posádky zaplatí regulérní vstupné při registraci vozu. Vstupenku leze koupit i online zde. Registrace vozidla (a dalších prostředků) je ZDARMA. Neplatí se ani přihláška do soutěže.


Kam si můžu odparkovat vlek?

Vlek můžete odparkovat v areálu parku u zámecké zdi (tzv. severní strana v horní části parku směrem ke golfovému areálu).