Ceny vstupného

  • 140 Kč dospělý
  • 100 Kč děti nad 10 let, studenti, senioři, ZTP
  • 400 Kč rodinné vstupné 2 + 2-3 děti

Doprava

Autem

Auto je sice logickým dopravním prostředkem na festival aut, nicméně ne nejlepším. V době konání Veteranfestu se musíte připravit na několik dopravních omezení  na dálnici D1 i silnici I/50 protínající Slavkov. Doporučujeme sjíždět do Slavkova z dálnice D1 exitem 216 Rousínov. Dolů budete sice sjíždět serpentinami, ale zato se dostanete pohodlně k areálu zámku. Placené parkoviště naleznete v aleji u ulice Kaunicova, parkovat však můžete i na jiných místech Slavkova a pak si dopřát procházku malebným městem.

Autobusem

Přijeďte veřejnou dopravou a vyzvedněte si na stánku IDS JMK dárek! A tím radost nekončí. Kromě dárku totiž získáte i možnost dát si pivo a hlavně se nemusíte stresovat s parkováním. Autobusové nádraží se nachází nedaleko zámeckého areálu,  spoje směr Brno, Kyjov a Uherské Hradiště jezdí každou chvíli.

Vlakem

Do Slavkova u Brna se pohodlně dostanete vlakem z Brna nebo v opačném směru z Kyjova nebo Veselí nad Moravou po trati 341 (Vlárská dráha). I tady platí, že si můžete na stánku IDS JMK vyzvednout po ukázání jízdenky milý dárek.

Nádvoří

Nádvoří je určené jako vchod pro návštěvníky zámku a pro organizátory Veteranfestu. Vstup do parku ze vstupní haly zde bude uzavřen.

Nádvoří

Příjezd vystavovatelé

Severní brána zámeckého parku bude vyhrazena zejména pro vystavovatele auto-moto veteránů. Nachází se zde také dvě pokladny.

Příjezd vystavovatelé

Pokladny

U severní brány naleznete dvě pokladny pro návštěvníky. Řidič + 1 spolujezdec má vstup zdarma. Zbytek posádky hradí vstupné u registračního místa.

Pokladny

Registrace

Tady se zapište, přihlašte do soutěže a zjistěte, kde je váš sektor. Registraci otevřeme v 6:00. Nezapomeňte, že do soutěže se můžete přihlásit do 11 hodin!

Registrace

Vjezd pro burzisty

Branou ze Zámecké ulice můžete najíždět do parku, pokud chcete prodávat zboží na tradiční burze.

Vjezd pro burzisty

Pokladny

Pokladny určené zejména pro klasické návštěvníky se nacházejí za takzvanou jižní branou parku. Přístup k ní je z Palackého náměstí. Vjezd autem zde není povolen.

Pokladny

Dětská zóna

Letos máme překvapení i pro nejmenší návštěvníky! V jižní části parku si děti můžou hrát a užívat si atrakce, které je budou bavit.

 

Dětská zóna

Výstavní plocha

Novinkou letošního setkání je uspořádání auto-moto veteránů podle ročníku výroby. V jaké zóně máte zaparkovat vám řekneme při registraci.

Výstavní plocha

Výstavní plocha - nejstarší auta

Horní parter tradičně patří těm nejstarším veteránům, motorkám a traktorům.

Výstavní plocha - nejstarší auta

Food zóna

U nás hlady nebudete! V horní části parku naleznete stylové občerstvení i klidné posezení.

Food zóna

Info point

Tady se dozvíte vše podstatné – o tom, jaký bude program, kde jsou toalety, jaké jsou možnosti prohlídek zámku nebo kam vyrazit na výlet v okolí. Můžete si zde koupit upomínkové předměty nebo se zazásobit informačními materiály. Kontaktujte náš personál, když budete mít problém – ať už budete potřebovat přivolat lékaře nebo najít ztracenou věc či dítě.

 

Info point

Přihlašte se a sledujte nejdůležitější aktuality o Veteranfestu na Vašem e-mailu!

 Veteranfest pořádá

Partneři projektu