S jakým automobilem, motocyklem …či jiným dopravním prostředkem můžu přijet?

Jedinou podmínkou registrace na Veteranfestu je stáří dopravního prostředku min. 30 let. Tedy do roku výroby 1988. Protože letos slavíme 100 let od založení Československé republiky, budeme potěšeni, pokud naše pozvání přijmou majitelé i těchto nádherných vozů. A jak už bylo zvykem v předchozích ročnících – těšíme se nejen na auta, motorky, traktory… ale také na kola i jiné retro prostředky.

V jakých kategoriích se budou vozidla hodnotit?

Hodnotit se budou vozidla v následujících kategoriích:

  • auta do roku 1945 a starší
  • auta vyrobená v letech 1946 – 1970
  • auta vyrobená v letech 1971 – 1988
  • motorky
  • traktory a ostatní stroje

    Porotu tvoří 10 odborných komisařů, kteří budou hodnotit zejména ELEGANCI (například i sladění posádky vozidla s veteránem), ORIGINALITU, RENOVACI A OJEDINĚLOST

Mám se registrovat předem?

Registrace předem není třeba. Vše vyřešíme na místě při příjezdu do parku. Pokud chcete do Slavkova přijet vybaveni aktuálními informacemi, pak se zaregistrujte zde k odběru newsletteru.

 

Platím jako vystavovatel vstupné nebo registrační poplatek?

Kolem pokladny při severní bráně můžete projet bez placení vstupného. Vstup zdarma platí pro řidiče + 1 spolujezdce. Další členové posádky zaplatí regulérní vstupné při registraci vozu. Registrace vozidla (a dalších prostředků) je ZDARMA. Neplatí se ani přihláška do soutěže.

 

V kolik hodin můžu do parku přijet?

Vjezd do parku severní branou (viz. mapa) je od 6:00 do 11:00. Pokud přijedete po tomto čase nebudete již zařazeni do odborné soutěže technické komise.

 

Kam si můžu odparkovat vlek?

Vedle městského stadionu bude na škvárovém hřišti vyhrazeno parkování i pro vleky vystavovatelů. Podívejte se do mapy.