Pricelist

 • 140 Kč adulds
 • 100 Kč children from 10, students, seniors, handicapped

Doprava

By car

The location is excellently accessible by the D1 motorway. But we recommend going to the exit 216 – Rousínov. Road I/50  will be repaired at the time of the festival.


           
        
By bus
By train

Vchod

Letos se do areálu parku dostanete i přes vstupní halu zámku. Pozor! Nebude zde fungovat pokladna, takže si vstupenky kupujte v pokladnách před branami.  Opět ale doporučujeme zakoupení vstupenky online.

Vchod

Pokladny

POZOR ZMĚNA! Touto cestou již letos nebudou najíždět historická auta. Budou z ní pouze vyjíždět. Poklady zde jsou určeny zejména pro návštěvníky akce. Pokud nechcete stát frontu u pokladny, doporučujeme zakoupení vstupenky online zde.

Pokladny

Vjezd pro burzisty

Branou ze Zámecké ulice můžete najíždět do parku, pokud chcete prodávat zboží na tradiční burze. Najíždět už můžete v pátek večer. Brána bude otevřená od 18.00 do 22.00. Ráno otevíráme v 5.00

Vjezd pro burzisty

Pokladny

Pokladny určené zejména pro klasické návštěvníky se nacházejí u Informačního centra na Palackého náměstí. Pokud nechcete stát fronty u pokladen, máme pro vás řešení – kupte si vstupenku online zde. A pak jen jednoduše zamiřte do brány v parku.

Pokladny

Výstavní plocha 1947 - 1971

I v letošním roce budou auta uspořádána podle ročníku výroby. V tomto místě budou řazeny vozidla vyrobená v letech 1947 – 1971. Pozor! Nájezd a registrace vozidel bude branou od golfového areálu. Výjezd pak tradiční severní branou u zámku. Můžete využít i možnosti přenocování v parku z pátku na sobotu.

Výstavní plocha 1947 - 1971

Výstavní plocha - nejstarší auta

Horní parter tradičně patří těm nejstarším vozidlům vyrobených do roku 1945, motorkám a traktorům. Pozor! Nájezd a registrace vozidel bude branou od golfového areálu. Výjezd pak tradiční severní branou u zámku. Můžete využít i možnosti přenocování v parku z pátku na sobotu.

Výstavní plocha - nejstarší auta

Food zóna

U nás hlady nebudete! V horní části parku naleznete stylové občerstvení i klidné posezení.

Food zóna

Info point

Tady se dozvíte vše podstatné – o tom, jaký bude program, kde jsou toalety, jaké jsou možnosti prohlídek zámku nebo kam vyrazit na výlet v okolí. Můžete si zde koupit upomínkové předměty nebo se zazásobit informačními materiály. Kontaktujte náš personál, když budete mít problém – ať už budete potřebovat přivolat lékaře nebo najít ztracenou věc či dítě.

 

Info point

Výstavní plocha 1972 - 1989

I v letošním roce budou auta řazena podle ročníku výroby. Na této ploše budou vystavena vozidla vyrobená v letech 1972 – 1989. Pozor! Nájezd a registrace vozidel bude branou od golfového areálu. Výjezd pak tradiční severní branou u zámku. Můžete využít i možnosti přenocování v parku z pátku na sobotu.

Výstavní plocha 1972 - 1989

Burza náhradních dílů

Ani letos nepřijdete o možnost prodávat a nakupovat na burze náhradních dílů a retro věcí.

Burza náhradních dílů

Burza náhradních dílů

Ani letos nepřijdete o možnost prodávat a nakupovat na burze náhradních dílů a retro věcí.

Burza náhradních dílů

Nájezd a registrace historických vozů

Největší změnou letošního ročníku bude příjezd historických aut do zámeckého parku. Najíždět budou nově branou od golfového areálu. V sobotu se brána otevře od 6.00. Cesty budou řádně označené a upravené, aby se vašim krasavcům nic nestalo. Uvnitř pak budou organizátoři navigovat na místa pro zaparkování na louce a v areálu parku. Odjezd aut pak bude “tradiční” branou u zámku (tzv. severní rampa). Pokud budete chtít v parku vystavit své auto s předstihem, využijte také nájezdu do parku již v pátek (vjezd severní bránou u zámku v čase od 18.00 do 22.00).

 

Nájezd a registrace historických vozů

Výjezd historických vozidel

Touto branou budou opouštět historická vozidla areál parku. Již zde nebude v sobotu registrace! Nově bude u brány u golfového areálu.

Výjezd historických vozidel

Nájezd historických aut na výstavní louku

Novinkou letošní organizace je nájezd historických aut branou od golfového areálu. Uvnitř parku pak budou vyznačeny cesty na výstavní plochy. Touto cestičkou budete najíždět na centrální louku. Tip! Letos můžete opět najet do parku už v pátek a pohodlně si tak zaparkovat své auto den předem. Výjezd aut pak bude tradiční cestou – tedy severní branou zámku.

Nájezd historických aut na výstavní louku

Organizer

Partners