Chci vystavovat svůj dopravní prostředek na Veteranfestu ve Slavkově. Jaké podmínky musím splnit?

Ať už za námi přijedete s automobilem, motocyklem, traktorem či jiným dopravním prostředkem, který je starý alespoň 30 let, je nutné, aby exponát byl v odpovídajícím technickém i optickém stavu.


Musím sebe a svůj dopravní prostředek předem registrovat?

Registrace bude probíhat až na místě v den konání sjezdu veteránů. Pokud ale chcete zůstat s námi ve spojení a vědět veškeré novinky a důležité informace jako první, registrujte se k odebírání newsletteru na webových stránkách www.veteranfest.cz.


Budu za registraci či vjezd do zámeckého parku něco platit?

Vystavovatel historického dopravního prostředku za registraci ani vjezd do zámeckého parku nic neplatí. Může s sebou vzít jednoho spolujezdce, který má jako doprovod vstupné zdarma.


Kdy a kudy mohu vjet do areálu zámeckého parku?

Do zámeckého parku se budou veteráni pouštět od sobotní šesté hodiny. Pokud stihnete přijet do 11 hodin, můžete se také zúčastnit odborné soutěže technické komise. I po 11 hodině budete puštěni do zámeckého parku, avšak z organizačních důvodů už nebude možné Vás již zařadit do soutěže. Kudy se dostanete do areálu parku a na jaké uzavírky si dát pozor naleznete na webu www.veteranfest.cz.


Mám zájem dojet prodávat své zboží na burze nebo zajistit občerstvení. Jaké zboží mohu na burze prodávat a kde se mám registrovat?

Jaké zboží je možné na burze prodávat, si můžete přečíst na www.veteranfest/pro-prodejce
Registrace předem je nutná! Prosím vyplňte FORMULÁŘ, který taktéž naleznete na www.veteranfest.cz/pro-prodejce zavčas! Po vyplnění registrace Vás bude kontaktovat náš pracovník prostřednictvím zadaného mailu.

Nejčastější otázky prodejců burzy a odpovědi si stáhněte zde

Další informace naleznete zde


Mám zájem na akci zajistit občerstvení

V tomto případě prosím kontaktuje Evu Kellnerovou na emailu Kellnerova@zamek-slavkov.cz


Mohu si svůj stánek rozložit v zámeckém parku již v pátek před akcí?

Prodejní stánky se budou stavět až v den konání akce. Vjezd do areálu zámku bude umožněn v brzkých ranních hodinách tak, aby do zahájení akce byl dostatek času veškeré zboží vystavit.


 

Chystám se na akci přijet jako návštěvník. Jak se dostat do Slavkova?

Ať už se za námi chystáte z Brna, Vyškova, Bučovic, Kyjova nebo Uherského Hradiště, zvažte možnost veřejné dopravy. Vyhnete se tak dopravním zácpám a můžete také ochutnat vše, na co budete mít chuť. Při předložení jízdenky Vás navíc v zámeckém parku čeká překvapení na stánku společnosti Kordis. Pro bližší informace navštivte www.veteranfest.cz/Doprava


Pokud přijedu vlastním automobilem, kde mohu zaparkovat?

V den konání Veteranfestu budou ve Slavkově mnohá dopravní omezení. Parkování bude tedy trochu oříšek. Jedete-li z dálky, nezoufejte, určitě bude kde zaparkovat, nicméně je možné, že se k zámku trochu projdete. Budeme Vás informovat na www.veteranfest.cz/Doprava, kde v průběhu nejbližších měsíců naleznete také mapku s dopravním omezením a možnými parkovacími místy.


Je akce vhodná i pro vozíčkáře?

I na ně myslíme. Zámecký park je bezbariérový, parkování pro hendikepované bude vyhrazeno v blízkosti zámku a informačního centra, kde je také WC. Bližší informace na www.veteranfest.cz/uzitecne-informace.

Co se děje s fotkami a videozáznamem pořízeným na akci?

Na akci jsou pořizovány fotografie a videozáznam, které mohou být zveřejněny na webu www.veteranfest.cz, www.zamek-slavkov.cz, www.slavkov.cz, www.veslavkove.cz a Slavkovském zpravodaji. Pokud si nepřejete, aby vaše tvář byla kdekoli zveřejněna můžete buď hned na místě oslovit fotografa, aby fotku smazal, nebo pak kontaktovat paní Veroniku Slámovou (veronika.slamova@slavkov.cz), aby fotografii odstranila.

Další informace související se splněním normy GDPR naleznete zde